Majself & Plexo

Dátum:26. Jan - 26. Jan
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Predpokladám, že koncert v tejto zostave si nevidel už minimálne 2 roky. Toľko asi prešlo od spoločnej show Majselfa & Plexa, ktorí ti prídu 26. januára 2018 predviesť svoje sólové koncerty z aktuálnych albumov TRIP & NOČNÉ MORY a zakončia to masakrálnym spoločným koncertom, kde odznejú nové aj staršie skladby ako: D-Generácia, Scenár, Pod Pazuchou, Neni Problem, Zase Naspäť a iné.

Za gramcami ich budú istiť samozrejme Grizzly & Mugis a tešiť sa môžeš aj na naložené oldschool/newschool sety.

26. 1. 2018 - Urban Spot - Skuteckého 3, Banská Bystrica

Pripravujeme špeciálne ceny vstupného s CD a merchom. Potvrď účasť, aby ti neušli žiadne novinky ohľadom tohto koncertu.

Urban Spot, 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.