Soľ nad zlato - Divadlo Cililing

Dátum:16. Dec - 16. Dec
Miesto:Prešov
Kategória: Deti a rodina , Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Pozývame Vás na ďalšie sobotňajšie popoludnie pre rodičov s deťmi!

"...nevracaj sa, kým soľ nad zlato nebude!"
Povestná veta z Dobšinského rozprávky, ktorá inšpirovala Divadlo Cililing k vytvoreniu vlastnej podoby tohto klasického príbehu.
Princezná Maruška nás presvedčí o tom, že soľ je skutočne vzácnejšia než zlato. Vďaka múdrym radám tajomnej starenky sa jej podarí aj kráľovského otca priviesť k tejto slanej pravde.
Rozprávka je plná známych melódií zo svetových divadelných pódií. Stretnete v nej tajomnú starenku, Milánskeho kuchára Bernarda a samozrejme pána kráľa s jeho troma dcérami: Vandou, Borkou a Maruškou.

VSTUPNÉ: 3 €

Rezervácia lístkov:
priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665

16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.