Basement Festival 2018

Dátum:13. Jul - 15. Jul
Miesto:Komárno
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

BΔSΞMΞNT FESTIVAL 2018

Po odštartovaní Basement Festivalu v jedinečnom priestore pevnosti Komárno máme pre vás novú FB udalosť na Basement Festival 2018. Ďakujeme všetkým za podporu v prvom ročníku, ktorý priniesol mnoho zaujímavých umelcov z celého sveta a zároveň dal základ niečomu hodnotnému. Tešíme sa na Vás opäť o rok v plnej sile. Už sa nevieme dočkať :)

We are proudly announcing a new FB event for the Basement Festival 2018, which will take place in the unique venue of Fort Komarno. Thank you all for amazing support in the 1st edition of the festival this year, which brought many tremendous artists from all around the world together. We do proudly take care about the valueable experience which you can get from the weekend full of vibes. So be sure & ready for the next edition. We can´t wait :)

Yours Basement Crew
➤ DATE & PLACE
13.7. - 15.7.2018 (2 nights, 3 days)
Fort Komarno, Slovakia

➤ ALL INFO
www.basementfestival.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.