WLF Fashion Show Winter 2017

Dátum:16. Dec - 16. Dec
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Szeretettel várunk minden kedves divatrajongót a december 16-án megrendezésre kerülő exkluzív divat-, smink-és hajbemutatóra egy gyönyörü, új helyszínen, a Hotel Therma báltermében !!! A est folyamán bemutatkozik egy rendkívül tehetséges divattervezö Budapeströl- VAJDA ALEXANDRA és különleges zenei produkcióval szórakoztat majd bennünket SIPOS DÁVID kiváló saxofon müvész. Ismét elhozzuk Nektek a márkaboltok izgalmas újdonságait: MV Luxus Beauty, H.R.V.T.-Győr, Mine (fitness ruhák), Eredeti Szőrmék Dunaszerdahelyen, Fashionoptic
A kollekciókat Süke Moncsi stylist válogatja. Csodás sminkeket láthattok Varga Líviától - Liv's Visage Gróf Alexandra közremüködésével, izgalmas frizurákat Posztós László fodrásztól. A helyszínt Holocsi Pál fantasztikus dekorációja díszíti. Csodálatos pillanatok várnak a divat szerelmeseire 2017. december 16-án, 19:00-tól! 
Elővétel/Predpredaj: Budapest Kavezo, Prominent Caffe Family Center, Segafredo Max. 
Veľká módna udalosť v Dunajskej Strede!!! Na módnej prehliadke WLF Vám predstavíme prekrásnu kolekciu šiat od talentovanej módnej návrhárky z Budapesti -ALEXANDRA VAJDA a najnovšie kolekcie obchodov MV Luxus Beauty, H.R.V.T.-Györ, Mine (fitness oblečenie), Pravé kožušiny v Dunajskej Strede, Fashionoptic  Počas večera vystúpi vynikajúci saxofinista David Sipos&DJ Imi Juhos.
Stylistkou večera bude Mónika Süke. Krásny make-up nám zabezpečí vizážistka Lívia Varga- Liv's Visage s Alexandrou Gróf, nádherné účesy kaderník László Posztós. Jedinečnú dekoráciu realizuje dekoratér Pál Holocsi. Srdečne Vás očakávame 

Hotel Therma, 19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.