Zvolenský Pretlak III. + predpremiéra You´re Welcome

Dátum:16. Dec - 16. Dec
Miesto:Zvolen
Kategória: Gastronómia, degustácie , Kino, filmy

Popis podujatia

Zvolenský pretlak má svoje tretie pokračovanie!
Tento rok sa môžete v kotolni tešiť na kvalitnú skejtovačku, skvelé pivko a ešte lepšiu kapustnicu, množstvo cien, tombolu, živú hudbu a premiéry videí YOU´RE WELCOME + ALIBABA a 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV 2. 
LowCost

ALIBABA A 40 KRÁTKYCH SPÁNKOV vol.2.: Video mapujúce skejtovú tour po Rumunsku v zložení Matúš Mozola, Mitch, Maroš Čáky, Dodo Filkus a Martin Havran. Tak ako v prvom dieli, sa môžete tešiť na kopec zábavy, smiechu, skateboardingu, alkoholu, slobody a obmedzeného soundtracku. Spolu s video sa môžete tešiť aj na zin, plný fotiek z obidvoch tour!
Prvý diel si môžete pozrieť tu: https://vimeo.com/196635507

YOU´RE WELCOME:

"You´re welcome" je názov filmu, ktorý sa točil toto leto. Išlo o zmapovanie DIY skate scény na Slovensku formou 10dňovej tour na čele s Feličitou plnou smradľavou bandov skatetodruhov. Navštívili sme mestá ako Šurany, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Margecany, Spišská (eja eja), Poprad, Zvolen, Bratislava a Trnava. Dali sme do toho dušu aj s pneumatikami tak dojdzi. Na akcii si pozrieme jeho predpriemernú, trochu pracovnejšiu, o to v niečom dzivšiu verziu :)

Kotolňa Zvolen

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.