Medial Banana

Dátum:15. Dec - 15. Dec
Miesto:Zvolen
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Najznámejšia slovenská reggae formácie so stále sa rozrastajúcou fanúšikovskou základňou po prvýkrát vo Zvolene! Medial Banana má za sebou vystúpenia na veľkých festivaloch ako Sziget, Pohoda, Outlook, Mighty Sounds, Overjam či Uprising. Čerstvo má vonku druhý štúdiový album s názvom Rockin’ It, z ktorého je cítiť nielen lásku k reggae, ale aj umelecký rast. Páni z Medial Banana však makať neprestávajú a bezprostredne po vydaní novinky sú na ceste za novým vytúženým projektom, ktorý nesie meno Inna Jamdown, nahrával sa na Jamajke.

Pokyman – vocals, Erik Šulc – vocals, Peter Zajaček – guitar, Lukáš Minařík – keyboards, Jaro Žigo Jr. – drums, Matej Krivánek – bass

Vstup: 8€ státie (predpredaj v sieti Ticketlive.sk)
https://www.ticketlive.sk/sk/event/medial-banana

Medial Banana - Vážim si (Majestic Riddim)
(https://youtu.be/70ve9sShzjY)

Medial Banana - Reggae Muzika
(https://youtu.be/sQMoqemBsf0)

https://www.facebook.com/MedialBanana/ https://www.facebook.com/promusic.sk

www.medialbanana.com / 
www.promusic.sk

Dom Kultúry ZSR, 20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.