Karácsonyi Vércsepp - Vianočná kvapka krvi

Dátum: 9. Dec - 9. Dec
Miesto:Komárno
Kategória: Dobrovoľníctvo

Popis podujatia

A Komáromi Forlife Kórház sok szeretettel vár minden önkéntes véradót a Zichy-pontba (Megye utca-Zichy-palota, földszint)! 

Karácsony közeledtével bizonyítsuk együtt, hogy él bennünk az embertársaink iránti önzetlen tisztelet, szeretet és gondviselés, nem feledve azt a tényt, hogy bármelyikünk szorulhat élete során vérkészítményre! 

Mentsen meg három életet, adjon vért! 

Fergeteges Mikulás-napi hangulattal, s teával, piskótával és kávéval várjuk.

Vért minden egészséges ember adhat, aki elmúlt 18 éves, a testúlya meghaladja az 50 kg-ot. 

-----------------------------------------------------------------

Nemocnica Forlife v Komárne srdečne očakáva každého milého darcu krvi do strediska Zichy-pont (Župná ulica – Zichyho palác, prízemie)!

S príchodom Vianoc dokážme spoločne, že v nás ešte žije nežistná úcta, láska a starostlivosť voči našim blížnym. Nesmieme zabudnúť, že počas svojho života každý z nás môže potrebovať dávku krvi!

Zachráňte tri životy, darujte krv!

Očakávame Vás s veselou Mikulášskou atmosférou, čajom, kávou a piškotami.

Krv môže darovať každý človek, kto dosiahol vek 18 rokov a jeho váha prevyšuje 50 kilogramov.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.