Montessori semináre AKO NA TO? 0-6 mesiacov a 6-18 mesiacov

Dátum:24. Feb - 24. Feb
Miesto:Nové Zámky
Kategória: Deti a rodina , Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

2 semináre z cyklu seminárov pre rodičov detí do 3 rokov

1. Montessori 0-6 mesiacov, najdôležitejší je začiatok (9:00-12:30)

Seminár o tehotenstve a o najvýznamnejších momentoch bábätka v prvých hodinách, dňoch a mesiacoch života. Ukážky toho, čo už takýchto drobcov zaujme. A pár tipov, ako zvládnuť to najkrajšie a veľmi náročné obdobie v živote celej rodiny. Účastníci semináru si so sebou odnesú prvú hrkálku a tipy ako vyrobiť závesné mobily.

2. Montessori 6-18 mesiacov - ako drobca naučiť myslieť (15:00-18:30)

Pred Vašimi očami sa počas tohto roka udeje niekoľko zázrakov. Deti v tomto období nepotrebujú hračky. Majú svoje potreby, ktoré neustále precvičujú. Ukážeme si, ako batoľatá zaujať a naplniť ich túžbu robiť to, čo naozaj chcú.

Cena za každý seminár je 25€ vrátane občerstvenia.
Nie je nutné prihlásiť sa na oba semináre.:)

Na seminnár je potrebné sa prihlásiť na www.duhovyatelier.sk PRIHLÁŠKA 
alebo telefonicky na 0915053332

Dúhový ateliér, 09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.