Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu

Dátum:10. Dec - 10. Dec
Miesto:Šamorín
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Záver atletického roka na Slovensku spestria v nedeľu 10. decembra nielen 24. majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu (krose), ale aj jedinečné bežecké podujatie pre verejnosť, ktoré sa uskutoční bezprostredne po skončení súbojov o európske medaily.

Organizátori „ME v krose – behu pre verejnosť“ vypísali dve súťaže: o 15.00 h pre deti na 1,5 km (jeden okruh) a o 15.20 h pre dospelých na 6 km (štyri okruhy). Súčasťou „dospeláckeho“ behu bude aj súťaž dvojíc, ktorej víťazom bude duo s najlepším súčtom časov. Muži aj ženy budú takisto súťažiť v štyroch vekových kategóriách – do 40 rokov, od 40 do 49 rokov, od 50 do 59 rokov a nad 60 rokov. Jedna dôležitá vec: z kapacitných dôvodov je počet štartových čísiel limitovaný – šancu zabehnúť si na trati ME získa len prvých 900 prihlásených.

Na „ME v krose - beh pre verejnosť“ je možné prihlásiť sa on-line do 3.12. 2017 alebo cez internetovú stránku ME 2017 v cezpoľnom behuwww.samorin2017.sk. Na nej nájdete aj ďalšie informácie o európskom šampionáte a aj propozície „ME v krose – behu pre verejnosť“.

X - bionic sphere

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.