Psychológia šťastia @Kino Hviezda

Dátum: 6. Dec - 6. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Kino, filmy , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Budhistické príslovie hovorí, že každý chce byť šťastný a chce sa vyhnúť utrpeniu. Odkiaľ sa však naše šťastie berie? Prečo sa máme o svoje šťastie zaujímať a pracovať na ňom? Na tieto otázky bude odpovedať spoluzakladateľ Európskeho inštitútu pre pozitívnu psychológiu Aleš Bednařík, ktorý ponúkne pohľad do psychológie ako vedy o človeku a ľudskej psychike. 

Aleš Bednařík bude pútavo rozprávať o tom: 
- čo je šťastie a čo sú jeho kvality 
- prečo snaha o dosiahnutie šťastia často nie je úspešná
- ako vlastnými silami priniesť do svojho života viac pozitívneho myslenia a ako ľahšie zvládať stresy a riešiť konflikty
- ako vedecky podloženým spôsobom aktívne ovplyvňovať svoje šťastie

Po prednáške je pripravená diskusia.

Aleš Bednařík
je psychológ, ktorý vyše 20 rokov pracuje ako lektor pre firmy, školy, nemocnice, neziskovky aj štátny sektor. Píše knihy – praktické príručky a posledné roky sa intenzívne venuje pozitívnej psychológii. Je súčasťou Európskeho inštitútu pre pozitívnu psychológiu, ktorý tvoria nadšenci z radov psychológov. Tí veria, že ak budú šťastní jednotlivci, prispeje to k ozdraveniu a lepšej klíme v celej našej spoločnosti. Ich program je pomocníkom pre ľudí, ktorí chcú poznať sami seba a nájsť rozumnú, sekulárnu a vedecky podloženú cestu, ako vziať život do vlastných rúk a tak aktívne ovplyvňovať svoje šťastie.

6. 12. (streda)
Štart: 20:00 hod.
Lístky: bit.ly/SmartTalkStastieTT 

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.