III. Mikulášska jazda - III. Motoros mikulások

Dátum: 3. Dec - 3. Dec
Miesto:Komárno
Kategória: Deti a rodina , Dobrovoľníctvo , Športové podujatia

Popis podujatia

Motoklub - Children Of Heaven Vás dňa 03.12.2017 pozýva na 
III. Mikulášsku jazdu spojenú s množstvom zábavného programu.
Rozhodli sme sa, že znova spravíme radosť detičkám, ktoré kvôli chorobe musia stráviť Mikuláša v nemocnici. Spoločne - 
v mikulášskych kostýmoch - ich navštívime v komárňanskej nemocnici na detskom oddelení, a potešíme ich sladkosťami alebo drobnými darčekmi. Ak by ste sa radi zúčastnili akcie, pripravte prosím balíčky so sladkosťami, ktoré následne odovzdáte deťom v nemocnici. Pred návštevou nemocnice srdečne očakávame motorkárov a rodiny s deťmi v Olymp centre, kde pre deti pripravujeme program a malé občerstvenie (čaj, zákusky).

Program v Olymp centre od 10:00:
- Šprinty pre deti na detských odrážadlách 
- Súťaž o najkrajšie vymaľovanú motorku
- Jazda na štvorkolkách
- Fotenie detičiek na ozajstných motorkách 
- Klaun párty
- Samozrejme aj Mikuláš zavíta k detičkám, a prinesie im sladkosti 
- Moderátorka dňa bude Gyurász Ildikó

Čaká Vád nezabudnuteľná Capoeira Show, ktorú nám predstaví Latino Capoeira Team, budete mat možnosť sa bližšie zoznámiť s týmto nádherným bojovým umením. 

WFC-Wolf Fight Club- Tréner klubu Peter Farkas pripraví zábavný workshop pre najmenších, kde si deti môžu trošku zacvičiť a tým už v rannom veku zistiť, že šport je v podstate zábava.

Quad Zone Path - povozia nám detská na štvorkolkách aby si vyskúšali aký je to pocit byť ozajstným motorkárom.

Dobročinní žitnoostrovský mikulášsky let - chalani nás prídu pozrieť na lietadlách, nad Olymp centrom rozsypú sladkosti deťom a pokračujú ďalej (okolo 12.00). 

Okolo 14:00 štart mikulášskej jazdy do komárňanskej nemocnice na detské oddelenie v mikulášskych kostýmoch (ak je možné, kostým si oblečte/prineste zo sebou), na návštevu do nemocnice nás okrem motorkárov môže odprevadiť každý, kto chce spraviť deťom radosť. 

Jumpland bude otvorený od rána v rámci otváracích hodín. 

V PRÍPADE NEPRIAZNIVÉHO POČASIA (POĽADOVICA ALEBO SNEH) SA MIKULÁŠSKA JAZDA ZRUŠÍ, DO NEMOCNICE ZAVÍTAME AUTAMI - ale detské programy ostávajú nezmenené!!!

---------------------------------------------------------------------------------------

A Children Of Heaven motoros klub meghívja Önöket 2017.12.03- i „III. Motoros mikulások” elnevezésű rendezvényére, melyet sok mókás programmal gazdagítunk. 
A rendezvény célja ismét örömet szerezni azoknak a gyermekeknek, akik betegség miatt a mikulás napját kórházban töltik. Közösen, Mikulás-jelmezekbe öltözve motorokon meglátogatjuk őket, édességeket és ajándékokat viszünk nekik a komáromi kórház gyermek osztályára. Minden kedves érdeklődő, aki részt szeretne venni az eseményen, édesség csomaggal érkezzen a kórházba, melyet átadunk a kis pácienseknek.
A kórházba történő indulás előtt szeretettel várjuk a motorosokat, kisgyerekes családokat az Olymp centerbe, ahol színes programmal, frissítővel (tea, sütemények) kedveskedünk nekik. 

Programok az Olymp centerben 10:00-tól:
- Lábbal hajtható motorok gyorsulási versenye
- Kifestőverseny: a legszebben kiszínezett motorkerékpár 
- Gyermekek fényképezése a motorokon
- Quadozás
- Bohócműsor
- A nap fénypontjaként a Mikulás is meglátogatja a gyerekeket
- Műsorvezető Gyurász Ildikó

Feledhetetlen Capoeira show vár a gyermekekre, amit Latinho Capoeira team bemutatásában láthatunk. E bemutató által megismerkedhetnek ezzel a csodálatos és látványos harcművészettel. 

WFC- Wolf Fight Club vezetőedzője, Farkas Péter egy fantasztikus workshop keretén belül megmozgatja a kis lurkókat, azzal a nem titkolt céllal, hogy már kisgyermekkorban ráérezzenek a mozgás örömére, és rájöjjenek, hogy a sport tulajdonképpen egy jó móka.

Quad Zone Path - Quadokkal megmotoroztassák a gyermekeket, hogy belekóstoljanak milyen érzés igazi motorosnak lenni. 

Csallóközi jótékonysági mikulás repülés - Az Olymp center felett elrepülnek és édességeket szórnak ki a gyerkőcöknek majd egy-két légi csavarral elbúcsúznak és továbbrepülnek.

14:00 körül Mikulás ruhában motorjainkra pattanva elrobogunk a városi kórház gyermekosztályára (a Mikulás jelmezt- minden motoros magának biztosítja) - a kórházlátogatáshoz bárki csatlakozhat, aki örömet szerezne a kis pácienseknek.

Jumpland az előírt nyitvatartási rend szerint üzemel. 

KEDVEZŐTLEN IDŐJÁRÁS ESETÉN (JÉG, HAVAZÁS)
A MOTOROS FELVONULÁS ELMARAD, HEYETTE AUTÓKKAL ÉRKEZÜNK A KÓRHÁZBA – a gyermekprogramok az eredeti terv szerint kerülnek lefolytatásra.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.