Vianočná burza nápadov a lásky

Dátum: 8. Dec - 8. Dec
Miesto:Rimavská Sobota
Kategória: Dobrovoľníctvo , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Blíži sa naše obľúbené podujatie, ktoré organizujeme už po tretíkrát v priestoroch DK - Vianočná burza nápadov a lásky:-) Opäť hľadáme šikovných ľudí, ktorí niečo krásne vyrábajú: ručná práca, vianočné ozdoby, domáce dobrôtky, prírodné produkty, zdravá strava a pod. a mali by záujem prezentovať sa a ponúknuť svoje poctivé výrobky na VIANOČNEJ BURZE NÁPADOV a LÁSKY v Dome kultúry, ktorú organizujeme v piatok, 8. 12. 2017 popoludní od 13.00 hod. pre všetkých ľudí dobrej vôle. Každú polhodinu bude vystúpenie: účinkujú folklórne súbory, spevácke zbory a iné kolektívy. Súčasťou bude aj bazár nepotrebných vecí, kníh, hračiek, oblečenia, čohokoľvek, čo bude možné priniesť a vymeniť za niečo iné. Zvyšné veci budú odovzdané v Krízovom centre a Detských domovoch. Podrobnosti telefonicky na čísle 56 21550, alebo mailom msksrs@rsnet.sk.
Keressük azokat, akik hagyományos dolgokat készítenek - kézimunkákat, házi finomságokat, haszon- és dísztárgyakat természetes anyagokból - és szivesen bemutatkoznának termékeikkel 2017. 12. 8 -án Rimaszombatban a kultúrház karácsonyi börzéjén. Minden félórában program lesz: néptáncosok, énekkarok és más csoportok kedveskednek majd a jelenlévőknek. A rendezvény része lesz a használt tárgyak, könyvek, játékok, ruhák börzéje is, ahol minden - otthon már fölöslegesnek itélt, de egyébként még jó állapotban lévő - tárgy gazdát cserélhet. Ami nem talál új tulajdonost, azt eljuttatjuk majd a rászorulóknak (gyerekotthon, krízis centrum).
Információk az 56 21 550-es telefonszámon.

Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota, Rimavská Sobota
13:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.