MYŠÍ RAJ v HADe

Dátum:27. Nov - 27. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Pozývame Vás na autorské predstavenie divadelného profesionálneho zoskupenia s názvom Š.T.O. Táto komédia je inšpirovaná slávnym experimentom doktora Calhouna, ktorý je o úpadku spoločnosti a civilizácie samotnej. my sme sa zamerali na Rusínov a ich úpadok, a čo sa stane ak ich zatvoríte do malej miestbosti plnej alkoholu.

Po predstavení zažijete túto interakciu priamo s liehom ich národa, dúfame, že sa pridáte.S pozdravom rejža Terézia Mindošová a účinkujúci Ladislav Ladomirjak a Michal Kucer
Vstup: 3/5 €

KLUB HaD (hudby a divadla), Horná 95, Banská Bystrica
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.