Tančiareň v Lučenci

Dátum:25. Nov - 25. Nov
Miesto:Lučenec
Kategória: Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

"Skvelá zábava v predvianočnom období v pivovare v Lučenci sľubuje boľavé nohy a možno trochu aj hlavu či zlomené srdce. Jediná štýlová tančiareň v okolí s najúspešnejším swingovým orchestrom posledných rokov, Fats Jazz Bandom!"

Prvotriedny deväť-členný orchester oživuje tradíciu hot-jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia. Založil ho Ladislav Fančovič, jeden z najlepších súčasných slovenských klavíristov. Orchester hrá pôvodnú hot-jazzovú swingovú hudbu, ktorá Vás prenesie do iného sveta, rozprúdi vo Vás krv a vráti Vás do doby noblesy, elegantných rób a horúcich večierkov.

V ponuke bude i špeciálne večerné menü, varené podľa dobových receptov. Predpredaj lístkov v Zlatej uličke.

Tančiareň a pivovar Franz, M. Rázusa 87/11, Lučenec
20:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.