Koncoročná párty v Paláci 2017

Dátum:25. Nov - 25. Nov
Miesto:Sliač
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Pozývame Vás všetkých na poslednú akciu v tomto roku na Sliač do Hotelu Palace. 25.11.2017 Do tanca nám budú hrať kapely a konečne prídu GIPSY CULY a kapela AMOR DUO TONY v novom špeciálnom zložení, čiže ukončíme rok ako sa patrí vo veľkom štýle!!!

Vstupné: Na mieste 20€, predpredaj 17€
Čo sa týka rezervácií: Len po zaslaní peňazí na účet budete mať rezervovaný stôl!! Ostatní platba na mieste a sedenie kde bude voľné!!

Spoločenské oblečenie je nutné, prosím o striktné dodržanie vyžaduje si to vedenie Hotela a tiež prísny zákaz nosenia vlastného alkoholu, nealka a jedla - vždy je k dispozícii BAR

Hotel Palace Sliač, Sliač
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.