Málo cynizmu na Banskú Bystricu II.

Dátum:24. Nov - 24. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Najčiernejšia čiernota v Bystrici nie je Kanye West v kukle na kradnutom piku v Ministri, ale najčiernejší stand up comedy event v hre! Sme viac bez servítky ako iné stand upy a Plačková dokopy! Príď nájsť spodok svojej čiernej duše a nie spodok vyhľadávania "najlepších vtipov" cez google.

//Členovia a voliči ĽSNS majú vstup zadarmo, ak pri vstupe dokážu bez chyby a nahlas prečítať jednu stranu z Harryho Pottera a prepísať spamäti a bez chyby dve strofy textu slovenskej hymny.//

Vstup: 5€

Zatiaľ potvrdení účinkujúci:
Malý cynik
Stojatá Voda
Admin Zomri
Štrajo

Klub 77, Horná 54, Banská Bystrica
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.