Kýbel Mačiek a Niečo Navyše

Dátum:18. Nov - 18. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

KÝBEL NAVYŠE TOUR 2017!

Nevyhneme sa ani tomuto mestu v srdci Slovenska, kde vystúpime do tretice, a tak všetko bude dobre, nakoľko máme spoločné turné s NIEčO NAVYšE! Fúzia nitrianskeho buranrollu a bardejovského veselého punk-rocku!

Kýbel Mačiek hrá buranroll, tj. zmes punk-rocku, dvojkopáku, rocknrollu, zloby, zloty, nevyberavého folku, basovej struny H, wah-wah pedálu a tém, o ktorých ľudia nemajú gule spievať. pozor, obsahuje neslušné slová, krutú pravdu a morálne h.!

http://bandzone.cz/kybelmaciek
https://www.youtube.com/watch?v=EXoHAIKKVY8

NIEčO NAVYšE čím ďalej tým známejšia mladá formácia z Bardejova hrajúca rockovú muzičku s gitarami a bicími , ktorá vydala pred pár týždňami svoj v poradí druhý štúdiový album "DRUHÝ". Určite sa môžete tešiť na dobrú show v ich podaní!
https://www.facebook.com/nieconavyse/?ref=bookmarks
http://bandzone.cz/nieconavyse

Vstup: 2€!
Klub 77, Horná 54, Banská Bystrica
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.