Lucia Šoralová & La Alma - Stará láska Nerez a vy

Dátum:16. Nov - 16. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Príďte si naživo vychutnať podmanivý šansón, folk, klezmer či balkánske rytmy v podaní Lucie Šoralovej a pôvodných členov skupiny Nerez, Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského.
Večer plný emócií zaručí skvelá interpretácia, nádherné melódie, overené skladby aj novinky z dielne Lucie Šoralovej a Nerezákov a kapela La Alma v zložení Martin Brunner – klávesy, Michal Mihok – akordeón, Miloš Klápšte - kontrabas a Juraj Kuchárek – bicie. „Lucia Šoralová a Nerez sú naozaj brilantným spojením.“ „Koncert bol nádherný zážitok, číra radosť z hudby sa z pódia preniesla na nás v publiku, hneď by som si to zopakovala.“

Aula SZU, Bernolákova 8, 974 05 Banská Bystrica
16.11.2017 18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.