Presentation Hacking 2017

Dátum:14. Nov - 14. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Chýba vám istota pri vedení obchodnej prezentácie, alebo tímovej porady? Potrebujete odstrániť stres a obavy z verejného vystúpenia?

Prečo Presentation Hacking 2017?
Spoznajte konkrétne a praktické rady, ako sa pripraviť na prezentáciu, ako zvládnuť trému z vystúpenia, ako zaujať pozornosť, pôsobiť sebaisto a získať dôveru publika.

Pre koho je školenie určené?
Školenie je manažérom a tímlídrom, obchodníkom produktovým manažérom, freelancerom, zástupcom neziskových organizácií a každému, kto vedie prezentácie, porady a verejné vystúpenia.

Lektor: Oliver Jakubík z FLOWY
Oliver vyštudoval mix humanitných predmetov a už počas VŠ štúdia začal pracovať ako predajca a obchodný manažér. Neskôr zastával vrcholové obchodné a manažérske pozície, kde úspešne viedol strategické a obchodné tímy od 5 do 120 zamestnancov.
Od roku 2008 pomáha spolu s tímom 15 lektorov a konzultantov firmám, manažérom a podnikateľom v oblasti firemného, obchodného a osobného rozvoja, v rámci vlastnej konzultačnej spoločnosti.
Miluje objavovanie a testovanie najnovších trendov v oblasti manažérskeho a osobnostného rozvoja, kreatívne riešenia, cestovanie po Európe, značku Apple, jazz & chill hudbu, zmysluplné filmy a RedBull :).

web: www.flowy.biz
linkedin: www.linkedin.com/in/oliverjakubik
twitter: www.twitter.com/oliverjakubik
facebook: www.facebook.com/flowycompany
instagram: www.instagram.com/oliver.jakubik

Vstupné: 10 eur
LINK CoWorking Banská Bystrica, Dolná 11, Banská Bystrica
17:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.