Indický večer

Dátum: 4. Nov - 4. Nov
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Duchovné a náboženské podujatia , Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy , Športové podujatia

Popis podujatia

Zdieľanie zážitkov z Indie organizujem pre vás už po 11. raz. Priblížim vám viac než cestopisne Skusenosť pútnika, Učenie jógy a hudby, Čo mi táto cesta dala/vzala (..siahnutie si na dno, práca so zmenou, strachom, hranicami, intimitou, ilúziami, rozvoj pozornosti, žitia v prítomnosti, mimozmyslového vnímania, vyciťovania a citlivosti, harmonizovanie a oslobodzovanie sa, Premena) ..a dozviete sa aj, prečo tieto Indické večery robím.

Pre váš plnší zážitok, ROZPRÁVANIE spestrí tiež vybrané FOTO + VIDEO a zaznie aj živá HUDBA - mantry, vlastné piesne. Rada zodpoviem VAŠE OTÁZKY. Môžete sa tešiť aj na INDICKÝ OBCHODÍK a odniesť si pravé sárí (dámske oblečenie a látky) a látky, olejové parfémy (aj unisex), šperky a bižutériu, drahé kamene, tašky a kabelky, topánky, tanečné oblečenie..
Prečo práve India, čím je taká “iná” ?? Precestujeme spolu svety vonkajšie i vnútorné!

Cez spojenie sa so svojím stredom, načrieme do studne života a načerpáme tak aktuálne k jari energetickú výživu, aby mohla započať nová, svieža, o skúsenosti a poznanie obohatená forma, tvarovaná skutočným obsahom nás samotných. Lebo: ..Veľkosť toho, čo môžete dostať, závisí len a len od vašej otvorenosti a schopnosti prijímať..

Sprievodca - Andrea Tkáčová:

Absolvovala som kurz hatha jogy (India 2013), shiatsu a kraniosakrálnej terapie a ďalšie. InFormácie z výcvikov, kurzov, sústredení, stretnutí (SR, ČR, India, Čína), kníh, skrípt a videí prinášam ochotne na hodiny. Vedomosti na mentálnej úrovni však nie sú tak dôležité: človek (duša v tele) potrebuje totiž zážitok v realite, teda cez telo. Preto ich sprostredkúvam ľuďom pretavené tak, aby navnímali svoje pocity. Verím, že až pochopenie cez vlastný zážitok môže priniesť uvedomenie - a potom zmeny = vedieť sa pozrieť na veci z iného uhlu pohľadu ako doposiaľ a reálne robiť veci ináč. Vytváram bezpečný, príjemný priestor kruhu pre spoločné zdieľanie poznania, obohacujem o bohaté skúsenosti z mojej praxe. Pozývam k príležitosti rásť do Vedomia.

http://a-tka.webnode.sk/o-mne/

==============
KDE: Joga Srdcom, Námestie SNP 3, BB (3tia brána pod radnicou)
KEDY: 04. 11. 2017
ČAS: 19:00-21:00h
CENA: 10€
REGISTRÁCIA: prebieha cez náš web - www.jogasrdcom.sk

(v rezervačnom systéme pod ROZVRHOM nájdeš workshop a rezervuj si miesto, rezervácia je dokončená úhradou vstupného na účet alebo emailovým potvrdením tvojej účasti na 100% a zaplatením v hotovosti pred workshopom.)

číslo účtu: SK2883300000002301097124
(do predmetu napíš, o aký ws sa jedná)

min.počet, aby sa workshop uskutočnil : 10 ľudí - max.30 ľudí
V prípade, ak sa nenazbiera dosť účastníkov, dáme ti vedieť emailom a vstupné vrátime.

PS: Na workshop príď aspoň o 20minút skôr, v štúdiu máme pre teba prichystané jogové pomôcky ako aj malé občerstvenie (ovocie, voda).


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.