Halloween Swing Party 2017

Dátum:31. Oct - 31. Oct
Miesto:Bratislava hlavné mesto Slovenska
Kategória: Párty, disco, nočný život , Tanečné zábavy, plesy

Popis podujatia

Do tmy sa plížia swingové kroky, v pozadí znie strašidelné dobrá hudba, ale nikto nikoho nespoznáva... kto je kto?
Aj takto to môže veľmi ľahko dopadnúť na špeciálnej Halloween Swing Party!

Popusťte uzdu svojej fantázii a pripravte sa na súťaž o najlepšiu masku. Do tanca bude všetkým maskám hrať jazz band až z Berlína, Dizzy Birds.

DIZZY BIRDS
6-členný jazzový orchester s domovom v Berlíne tvoria hudobníci z rôznych kútov sveta. Jedno ich však spája - láska k starému jazzu z New Orleans. Po získaní uznania na domácej swingovej scéne, sa kapela vydala na cestu naprieč Európou, kde ju nájdete hrať od ulice až po medzinorádné jazzové festivaly a tančiarne. Spolupracujú s menami ako Meschiya Lake, Russell Welch či Joseph Faison.
Môžete sa tešiť na pravý zvuk jazzu a energické melódie, pri ktorých neobsedíte.
www.dizzybirds.com

Vstup s maskou: 7 eur
Vstup bez masky: 10 eur

METROPOL BAR
31.10 19:30 utorok

Swing steps in the darkness, scary good music in the background, but nobody knows anyone ... who is who?
Even so it can very easily hit the special Halloween Swing Party!

Start your fantasy and get ready for the best mask contest.
Dizzy Birds, jazz band from Berlin, will be playing for all masks on the dancefloor.

DIZZY BIRDS
The Dizzy Birds are a traditional jazz band formed by six young international musicians based in Berlin. Coming from different musical backgrounds, each one of them shares the same passion for the oldest jazz from New Orleans, born at the beginning of the last century.
After gaining recognition in the swing dancing community and club scene of Berlin, the band is now moving on from the streets and undergrounds to jazz festivals and international dance events in Europe. Within only a few years of existence, they have became one of the hottest jazz bands in the scene, often collaborating with some major New Orleans names such as Meschiya Lake, Russell Welch or Joseph Faison. The band resurrects the original rough and powerful sound of early jazz, where music was meant to be hot, entertaining and, above all, danceable.

Entry with a mask: 7 €
Entry without a mask: 10 €
METROPOL BAR
31/10 7.30 PM Tuesday


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.