Nedeľné rozprávkové dopoludnie - Babky Ježibabky

Dátum:29. Oct - 29. Oct
Miesto:Bratislava hlavné mesto Slovenska
Kategória: Deti a rodina , Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov vás pozývajú na podujatie NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE, ktoré sa uskutoční v nedeľu 29. 10. 2017 o 10.30 h v Dome kultúry Ružinov.

Popis podujatia:
Babky Ježibabky
Interaktívna rozprávka o dvoch sestrách – Šušľobabe a Fintibabe, ktoré Kráľovná víl zakliala za ich neposlušnosť a lenivosť. Odkliať ich môže jedine deti. V podaní Divadla na vešiaku.

Príbeh plný pesničiek, zábavy ale aj ponaučenia, v ktorom sa Vaše deti naučia niečo o dopravných značkách, o tom kde je Ázia, Afrika či Amerika, budú vedieť aké zvieratká žijú v Austrálii, ale najmä sa budú baviť!!!

Dátum:
29. 10. 2017
Miesto:
Dom kultúry Ružinov
Hrajú:
Gabika Csinová, Margita Šebová
Vstupné:
3€
Lístky sú dostupné:
60 minút pred podujatím priamo na mieste


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.