Scott & Zelda

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Bratislava hlavné mesto Slovenska
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Scott & Zelda
Kapela vznikla v krutej zime 2013 a čoskoro vydala svoje debutové EP-čko aj s klipom k piesni Anna. S touto piesňou vyhrali aj dve kola demovnice_FM. Následne absolvovali množstvo koncertov na Slovensku a v Čechách a začiatkom roka 2015 vydali svoj debutový eponymný album.

en: The band originated in the winter of 2013 and soon released her debut EP as well as Anna's song clip. With this song they also won two demo_FM wheels. Subsequently, they performed many concerts in Slovakia and Bohemia and in the beginning of 2015 they released their debut eponymous album.

Nekosené lúky
Energické trio, ktoré spája tóny rôznych žánrov.

Start: 20:00 / Klub open: 17:00
Predpredaj / Presale: http://bit.ly/Scott-Zelda
ENTRY : 3 Eur

Na mieste / At the gate:
ENTRY : 3 Eur
Predpredaj lístkov prostredníctvom Tootoot:
Presale tickets by Tootoot:
http://bit.ly/Scott-Zelda

Rezervácia miesta / Rezervations of table: +421 948 148 948
FLAME Music Bar, Štefánikova 47, Bratislava

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.