Jesenná malá vínna ulička

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Pezinok
Kategória: Gastronómia, degustácie

Popis podujatia

Po úspešnej sérii Malých vínnych uličiek sme sa rozhodli zorganizovať jesennú a predvianočnú vínnu uličku v krásnych historických priestoroch Malokarpatského múzea v Pezinku. Na podujatí budete mať možnosť ochutnať mladé aj viacročné vínka od miestnych vinárov, varené vínko, domáce pagáčiky, či kapustnicu :) Príjemnú atmosféru nám navodia hudobné koncerty či reprodukované pesničky.
Vianočná ulička bude 16.12.2017 :)

Vstupné je formou štartovacieho balíka za sumu 9€. Balíček obsahuje pohárik na víno a 10 degustračných lístkov v hodnote 0,50€.
Jedna vzorka je za jeden lístok a obsahuje 0,50dcl vína.
Lístky sa dajú dokúpiť na mieste :)

Tešíme sa na Vás! ;)
Malokarpatské múzeum, M.R.Štefánika 4, Pezinok
17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.