Hudba sveta

Dátum:27. Oct - 27. Oct
Miesto:Bratislava hlavné mesto Slovenska
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Hudobná všehochuť okorenená temperamentom diaľok aj teplom domáceho folkóru! Zahryznite sa do chytľavých rytmov, ktoré na pódiu vo svižnom tempe predvedie kapela Rusín Čendeš Orchestra a ktoré budú roztáčať DJi Le Petit Nicolas a Julah.

Rusín Čendeš Orchestra
je veselá a energická kapela z Banskej Bystrice, ktorá mieša rusínsky, slovenský, rómsky a balkánsky folklór s klasickou hudbou, argentínskym tangom, popom či jazzom. Za touto pestrou zmesou muziky stojí myšlienka mladých hudobníkov interpretovať rusínsky folklór netradičným spôsobom. Výsledkom je hudba plná prvkov ľudovej, klasickej a populárnej hudby, balkánskych rytmov či jazzových prvkov, ktorá vás prinúti tancovať a zabávať sa. Kapela má na konte debutový album Best Of.

Le Petit Nicolas (CZ)
je DJ z metropoly Českej republiky, ktorý vo svojich setoch vytvára chytľavé fúzie balkánskych melódií a iných motívov world music s elektronickou hudbou.

DJ Julah
je perkusionista ethno bandy Capre, DJ a občasný producent. Ako DJ balkánskych žúrok má najradšej južanskú "všehochuť", ktorej základom je balkan beat, gypsy sound, španielska a juhoamerická muzika.

27. 10. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€
KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.