Pink Floyd Project Lt

Dátum: 7. Dec - 7. Dec
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Pink Floyd! Táto vynikajúca rocková kapela je dobre známa miliónom ľudom na celom svete. Je takmer nemožné nájsť skalného fanúšika, ktorý by nepoznal "Money", "Time", " Brick In The Wall Part 2", "Wish You Were Here" a mnoho ďalších piesní od tejto legendárnej skupiny.

Počas svojej kariéry predali viac ako 250 miliónov albumov - viac ako AC / DC alebo "The Rolling Stones".
Ich posledné svetové turné bolo v roku 1994 a posledné oficiálne verejné vystúpenie v roku 2005 počas koncertu "Live 8".

Skupina Pink Floyd ovplyvnila rockovú hudobnú tvorbu hudobníkov 70. rokov ako sú David Bowie[1], Genesis a i.

Obrovský vplyv tejto úžasnej kapely trvá do dnes a len máloktorému hudobnému telesu sa podarí produkovanie celej tvorby PINK FLOYD.

Spoločnosť TRGOTURS jednu z takýchto formácii "Pink Floyd Project Lt" predstaví na jedinom exkluzívnom koncerte na Slovensku v STEEL ARÉNE v Košiciach dňa 7.decembra 2017 o 19.00 hod.

"Pink Floyd Project Lt " s pôsobivým videom, svetelnými efektami, s viac než tuctom muzikantov na pódiu a s množstvom tých najlepších skladieb legendárnej skupiny "Pink Floyd" splní sny a požiadavky veľkého počtu fanúšikov ,ktorí si chcú pripomínať hudbu tejto legendárnej skupiny a jej najväčšie hity.

STEEL Aréna /official/, Nerudova 12, Košice
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Pink_Floyd_Project_LT?idp=650683#modalHladisko
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.