StudyFest - veľtrh zahraničných vysokých škôl v Košiciach

Dátum:12. Nov - 12. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

V novembri na Slovensko zavíta množstvo zahraničných univerzít a ty sa budeš môcť dozvedieť všetko o možnostiach bakalárskeho a magisterského štúdia vo Veľkej Británii, Dánsku, Holandsku a iných krajinách. Na najväčšom veľtrhu štúdia v zahraničí na Slovensku, StudyFest 2017, sa predstavia aj univerzity, ktoré sa umiestňujú na popredných priečkach v národných a celosvetových rebríčkoch.

Voľnú vstupenku si stiahni na: https://www.studyfest.sk/ kde nájdeš aj zoznam zúčastnených univerzít

Program veľtrhu bude plný osobných stretnutí, prednášok univerzít a workshopov. Domov si so sebou zoberieš veľa užitočných informácii o tom ako sa na univerzitu dostať, ako štúdium v zahraničí prebieha, aké máš možnosti uplatnenia a omnoho viac. Stretneš súčasných študentov v zahraničí, ktorí sa s tebou podelia o svoje skúsenosti a zážitky. Prítomný bude aj tím InterStudy, ktorý ti rád poskytne konzultácie a usmerní ťa ak ešte nevieš ktorý odbor si vybrať.

Congress Hotel Centrum Kosice, Južná trieda 2/A, Košice
Vstupenky: https://www.studyfest.sk/
09:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.