BylinKE Diskusie a prednášky

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Gastronómia, degustácie , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Ak máš rád/rada prírodu, chceš rozpoznávať bylinky a používať ich v každodennom živote, tak sa pridaj k bylinkovej komunite. Podujatie „BylinKE“ štartuje v novom šate a zbroji vo Výmenníku Wuppertálska.

Na stretnutiach sa plánuje lektorka Nikola podeliť s návštevníkmi o svoje vedomosti z oblasti bylín. Každý mesiac pripravia inú, inšpiratívnu tému z oblasti zdravia a tým podnietia diskusiu o skúsenostiach z bylinkami.

Témy stretnutí:

November :

Bylinky: pomoc v chladných dňoch – spolu s lektorkami si namiešaš čajovú zmes, soľ do kupeľa, a získaš tip na telové oleje vhodné na chladné dni a na mastičky, ktoré pomáhajú pri nádche.

December :
Výroba bylinkového vianočného darčeka – okrem voňavého bylinkového čaju, vyrobíš pre svojich blízkych bylinkový balzam na pery.
Pridaj sa k bylinkovej komunite, ktorej stretnutia sa konajú vždy prvý (alebo druhý) štvrtok v mesiaci od 17.00.

Vhodné pre všetkých od 0 do 99 rokov.
Wuppertalska , Kosice, Košice
17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.