Eniesa & Le’Murs: JeSeň Tour

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Eniesa & Le’Murs: JeSeň Tour @HalmiSpace

---> lístky si rezervuj na https://goo.gl/zd37Fh

Začiatkom novembra vás v našej kaviarni čaká tradičný jesenný koncert kapely Eniesa & Le'Murs tentokrát pod hlavičkou JeSeň tour. Hudobná dvojica zahrá piesne z nedávno pokrsteného albumu Meet Blue Animal, ale aj DomoKrajové.

Eniesa & Le´Murs:
San. - spev, gitary
Pavol Jeňo - trúbka, synth, basa, perkusie
Peter Tomko - gitary, viola de gamba
Peter Tóth - el. gitara, efekty
Tomi Beneš - bubny, perkusie

KEDY: vo štvrtok 9. novembra o 19:00
KDE: v HalmiSpace, Hlavná 21, Košice
CENA LÍSTKA: 4 € predpredaj / 5 € na mieste

Lístky si rezervuj vopred alebo si ich zakúp v HalmiSpace.
REZEVÁCIA LÍSTKOV na https://goo.gl/zd37Fh


"Som rada že toto turné začína práve v rodných Košiciach, lebo nič neposilní kapelu na cesty viac ako domovské publikum."
E. & L.´M.

Eniesa
Eniesa alebo San je hudobníčka žijúca na Slovensku, no cestujúca do rôznych zemí za objavovaním stále nových svetov čo počúvajú a inšpirujú. Hrá príbehy o čarovných lesoch, podmorských ríšach, krajoch aj nekrajoch, svetoch vôkol, aj tých v nás. Jej najbližšími nástrojmi sú hlas, gitara a santur, ktorým občas sprevádza aj koncerty iných hudobníkov. V júni vydala s pomocou vydavateľstva Zebra and Cloud jej v poradí tretí album s názvom Meet Blue Animal. Stvorený bol v košickom UnderGroove Records v blízkej spolupráci s Palkom Jeňom, členom kapely Le´murs. Tá sa bude v tejto hudbe objavovať čoraz častejšie. Viac sa dočítaš na www.eniesa.net

HalmiSpace, Hlavná 21, Košice
Vstupenky: https://goo.gl/zd37Fh
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.