Folky polky - folklórny aerobic

Dátum: 4. Nov - 4. Nov
Miesto:Košice
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Školenie vás pripraví na folklórny aerobic FOLKY POLKY, pomôže vám zlepšiť kondíciu a pripraví vás na prípadnú dráhu lektora tohto cvičenia.. Autorom moderného konceptu je Mgr. art. Stanislav Marišler, ArtD.

Ako cvičenie vyzerá si môžete pozrieť tu

Ak ste nikdy netancovali ľudové tance, pretože ste nemali odvahu začať, alebo vám chýbal tanečný partner, cvičenie FOLKY-POLKY môže byť spôsob, ako si nájsť cestu k ľudovému tancu. Cvičenie zvládne naozaj každý, kto má rád pohyb, rád tancuje a chce si takouto zábavnou formou zlepšiť kondíciu.

Obsah školenia:

Rozcvičenie tanečníka

Kondičná príprava

Koordinačné cvičenia

Charakterový tréning pre ľudový tanec

Strečing

Školenie je určené všetkým, ktorí majú radi pohyb, lektorom ale aj tanečníkom...

O lektorovi: Mgr. art. Stanislav Marišler, ArtD.

Autor konceptu FOLKY POLKY. Spoluorganizátor a lektor odborných seminárov a školení. Člen odborných komisií a porôt tanečných súťaží. Choreograficky tvoril pre viaceré folklórne súbory na Slovensku, pre SĽUK a rôzne tanečné projekty. Od roku 2010 pôsobí ako umelecký vedúci SĽUK-u

Termín: 4.11. 2017 (9:00 – 12:00, 14:00 – 18:00)

Viac informácii na stránke: http://dlt.sk/kurzy/folky-polky-folklorny-aerobic

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.