Jacklines rugby band (GB)

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Kapela Jacklines pochádza z Warwickshire, rodiska Williama Shakespearea, kde pôsobí v aktuálnej zostave už tretí rok.

Základný kameň kapely položil spevák a skladateľ Matt Parsons a gitarista James Cooper, ktorí spoločne odohrali niekoľko “unplugged” vystúpení s rôznymi hudobníkmi. Neskôr sa k dvojici
pridal bubeník Rudolf Suč, ktorý vďaka svojim koreňom v tvrdšom rocku dodal hudbe zaujímavý a dynamický nádych. Zostavu po niekoľkých mesiacoch doplnil a zároveň aj uzavrel basgitarista László Gácsi, rodák z Budapešte, ktorého pódiový prejav poteší oči aj uši :) ..Jacklines v roku 2016 vydali debutové EP “The Way Home”, ktoré bolo predstavené v rádiách Coventry a Warwickshire BBC Introducing.

Taktiež video
k skladbe “She Knows” bolo vybrané ako video týždňa. EP je možné si vypočuť na ich oficiálnej stránke www.jacklines.com


V lete tohto roku, kapela dokončila nahrávanie druhého EP “A Word Divided”, ktoré bude prvý krát predstavené na ich headline vystúpení v Birmingham O2 institute, 13. Októbra 2017.

Krátko na to sa kapela v rámci malého turné predstaví aj Košickému publiku, 28. Októbra 2017 u nás v SMELLY CAT.

Rezervácie: 055/ 72 89 844
Vstupné: 4€
Cafe & Bar Smelly Cat, Hlavná 100, Košice
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.