East PRO Fight 10

Dátum:27. Oct - 27. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

10. jubilejne pokračovanie úspešného galavečera s názvom EAST PRO FIGHT, by si určite nemal nechať ujsť žiaden fanúšik bojových športov ako sú MMA, BOX, či K1.

V Košiciach už 27.10.2017 o 17,00 hod sa otvoria brány Angels Arény, ktorá sa opäť raz stane dejiskom moderných bojov, v štýle MMA, klasického BOX-u, či K1. Stretnú sa v nich iba ty najlepší bojovníci z domácej scény, oproti súperom z celoeurópskou a špičkou v daných štýloch.

A keďže, je to jubilejný ročník, tak to bude, pravdaže veľkolepé. Môžeme zatiaľ prezradiť iba toľko, že dejiskom nebude klasicky ring, na ktorý ste zvyknutí ale OCTAGON, a po prvý krát sa budú aj rozdávať titulové opasky organizácie Fusion FN, do ktorej patrí aj toto podujatie.

Viac Vám prezradíme priebežne na našej facebookovej stránke, takže nás nezabudnite sledovať. Ale ako stále sa diváci môžu tešiť aj na sprievodný program a výbornú svetelnú - zvukovú šou. Sľubujeme, že si každý odnesie nezabudnuteľný nie len športový zážitok.

Ahojte, vidíme sa teda na EPF10

Angels Arena, Pri Jazdiarni 1, Košice
vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/East_PRO_Fight_10?idp=162952#modalHladisko
18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.