Z garáže do sveta

Dátum:24. Oct - 24. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Zaujíma Ťa online marketing? Chceš sa dozvedieť viac o jeho využití v súkromnom živote či v Tvojom biznise? Príď na jedinečnú online marketingovú konfenreciu v Košiciach!

Čo ťa čaká?
Martina Sokolikova a Maria Takacova ti povedia viac o tom, prečo sú digitálne zručnosti nevyhnutné pre Tvoju budúcnosť. Martin Volek prezradí viac o trendoch v online marketingu, Kamil Aujesky o obsahovom marketingu a blogovaní, Richard Zimmermann o YouTube. Na záver sa môžeš tešiť na panelovú diskusiu a príklady z praxe od Letisko Košice - Airport Košice, a.s., SOS electronic SK a InnocentStore.

Vstupné je zadarmo, podmienkou je len registrácia: https://events.withgoogle.com/z-garaze-do-sveta/program/
KASÁRNE/KULTURPARK, Kukučínova 2, Košice
Vstupenky: https://events.withgoogle.com/z-garaze-do-sveta/
16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.