Burza minerálov a šperkov z nich

Dátum:21. Oct - 22. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Všetci sa milujeme pozerať na krásne veci. Príďte sa už po tretí krát pokochať nádhernými minerálmi a šperkami z nich vyrobených. Táto pastva pre oči je tu pre vás celý víkend 21.-22.10.2017 v OC Atrium Optima.

Na burze budú rôzne kamienky pre deti, šperky pre dámy , zbierkové minerály pre pánov, rôzne výrobky z kameňov napr. stromčeky šťastia, kyvadlá, masážne mydlá, vyrobky z himalájskej soli ako sú svietniky a soľné lampy , ale aj feng shui pomôcky.

V ponuke budú minerály z celého sveta nap. Brazília, Madagaskar, Afrika, skameneliny - žraločie zuby, trilobity a amonity z Maroka, ale aj zbierkové kúsky zo Slovenska.

Atrium Optima, Moldavská cesta 32, Košice
09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.