Susedské hody

Dátum:14. Oct - 14. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Po letnej pauze sa opäť vracajú Susedské hody. Ochutnajte kulinárske maškrty a rôzne špeciality za symbolické ceny, ktoré pre vás pripravia susedia (nielen z okolia Tabačky). Príďte so svojimi priateľmi či rodinami a nechajte sa pohostiť! Kuchármi a hostiteľmi sú ľudia, ktorí majú radi jedlo. Možno, že Vás pohostí práve ten váš sused od vedľa.

PRE HOSTITEĽOV:
Pár stolov je ešte voľných, ak si chcete vyskúšať aké je to mať na jeden deň vlastný „stánok“ s občerstvením, pri ktorom budete predávať Vami pripravené domáce špeciality. Ako hostitelia môžete ponúkať svoje obľúbené špeciality, koláčiky, džemy či polievky. Vítané je všetko, čo sa dá zjesť alebo vypiť. Či prídete predávať sám alebo aj s priateľmi je na Vás. Neváhajte a príďte ponúknuť vaše obľúbené chuťovky aj ostatným.

Ak máte záujem stať sa hostiteľom, ozvite sa na: 0948 003 792 alebo mailom: veronika@tabacka.sk

Tabačka Kulturfabrik, Gorkého 2, Košice
15:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.