Olymp gym fight night II

Dátum:18. Nov - 18. Nov
Miesto:Šaľa
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Milí priatelia, vážení sponzori, sympatizanti a fanúšikovia bojových športov,

po dvojročnej prestávke pre Vás v spolupráci s Agentúrou Max organizujeme pokračovanie úspešného podujatia "Olymp Gym Fight Night II", ktoré vo svojej druhej edícii ponúkne zápasy v Muay Thai, K1, boxe a po prvý krát aj v MMA, v podaní domácich zápasníkov z Olymp Gym Šaľa a taktiež predstaviteľov európskej špičky vo svojich váhových kategóriách!

Uvidíte až 3 zápasy na 5 kôl! Mená ako Michal Halada, Lukáš Mandinec, Michal Tomko, Daniel Hromek, Tomáš Tadlánek, či Nikola Todorovič sú zárukou ten najvyššej športovej kvality, ktorej súčasťou môžete byť aj Vy, a to dňa 18. novembra 2017(sobota) v športovej hale Strednej priemyselnej školy chemickej v Šali-Veči.

K dispozícii bude štandardné sedenie na tribúne, alebo VIP stoly v blízkosti ringu určené pre sponzorov a záujemcov túžiacich po intenzívnom a komfortnom zážitku pri (ne)alko nápojoch a občerstvení.

V prípade záujmu sa môžete na podujatí sponzorsky spolupodieľať a spropagovať tak svoje meno, obchodnú značku alebo firmu prostredníctvom podujatia z populárneho športového odvetvia, ktoré si v novom tisícročí nachádza čoraz viac fanúšikov z radov mladej a strednej generácie.

Tešíme sa spolu s Vami na kvalitné športové zážitky, napínavé zápasy a elektrizujúcu atmosféru.
Sala, Nitra Region, Slovakia, Šaľa
18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.