Stroy /cz/

Dátum:17. Nov - 17. Nov
Miesto:Nitra
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Nič nevystihuje slobodu viac ako hudba, zvláda všetky jej nálady a farebnosť. A nosnou témou tohto mini tour bude práve sloboda. No a samozrejme láska a ..., lebo v daný víkend si pripomíname krehkosť našej demokracie.

STROY (CZ) - progresívna post grungová úderka z Čiech, ktorá v zložení Michal Skořepa, Marek Bero a Danny Rico, valcuje české kluby a fesťáky. Na Slovensku ste ich už mali možnosť vidieť ako predkapelu Philla Ruda z AC/DC, kde v mnohých zanechali skvelý dojem. Túto hudobnú lahôdku jednoducho musíte zažiť a vidieť.

FB: https://www.facebook.com/Stroyofficial
YTB: https://www.youtube.com/watch?v=5NsMSgmu88Y
WWW: http://www.stroy-band.com/

ASENTH (SK) - toto slovenské zoskupenie už netreba snáď nikomu predstavovať! Vyhrali všetko , čo sa vyhrať dalo. Absolútny víťaz prvého ročníka Rockovej maturity Vám prinesie staré osvedčené skladby, doplnené aj o nové kúsky z pripravovaného albumu.

FB: https://www.facebook.com/asenth/
YTB: https://www.youtube.com/watch?v=Yevkg5JIXdI

SENDWITCH (CZ) - na seba zobral neľahkú úlohu, a chce spôsobiť otras na českej rock-metalovej scéne, čo sa mu postupne aj darí, aj keď cesta je ešte kľukatá a dlhá. Ich vystúpenia sa vyznačujú aj prepracovanou choreografiou, takže aj oči dostanú svoju dávku sendwitchu.

FB: https://www.facebook.com/pg/sendwitch/about/?ref=page_internal
YTB: https://www.youtube.com/watch?v=HHebVmLR1Hw
www: http://sendwitch-band.com/

BULLET HOLES (SK) - bratislavská rockové kvarteto mladíkov prináša priamočiary a mladícky drzý rokenrol, ktorý pomenováva témy a ich videnie sveta a života. Túto kapelu sa nedá nemať rád, čo samozrejme platí hlavne pre baby, ktoré by patričného dozoru tejto muzike určite podľahli :-).

FB: https://www.facebook.com/bulletholesband/
YTB: https://www.youtube.com/watch?v=FLnzsGHlTVk

VSTUPNÉ:
do konca októbra .............. 5,-€
od novembra .................... 7,-€
PREDAJ VSTUPENIEK AJ NA BRÁNE KLUBOV V DEŇ KONANIA ZA 9,-€.
Frankie Rock Club, Mostná 42, Nitra
Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12633/stroy-cz--asenth-sk--sendwitch-cz--bullet-holes-sk---skoro-nezne-tour-2017
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.