Afrika na Pionieri s Marekom Slobodníkom

Dátum:18. Oct - 18. Oct
Miesto:Nitra
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Video, slide show a rozprávanie banskobystického cestovateľa Mareka Slobodníka z cesty naprieč Afrikou na Jawách Pionier.
Začalo to nevinným výletom, keď sme po strednej škole vyrazili prvý krát na pionieroch okolo Slovenska. Každým rokom sme chceli vidieť toho viac, no a po deviatich rokoch sa nám podarilo prejsť naprieč celým kontinentom. Poďte si vypočuť rozprávanie o tom, ako sme sa predierali zamrznutou Európou do Afriky, kde nás čakalo 45 stupňové peklo v Sudáne a nekonečné prejazdy púšťami, tlačenie do obrovských hôr v Etiópii či nekonečné pláže Mozambiku...
Piati cestovatelia, 5 mesiacov na cestách, 15 tisíc kilometrov na jedných z najhorších jednostopých motorových dopravných prostriedkov.

Vstupné: 7,00 €/ 5,00 € v predpredaji.
Lístky sú dostupné v predpredaji: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12031/nitra-afrika-na-pionieri-s-marekom-slobodnikom
Nájomná jednotka 210, OC MAX, Chrenovská 30, Nitra

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/12031/nitra-afrika-na-pionieri-s-marekom-slobodnikom
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.