NZ Skate Contest 2017

Dátum:14. Oct - 14. Oct
Miesto:Nové Zámky
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Zapíšte si do kalendára dátum 14.10.2017 a miesto skatepark Nové Zámky, pretože práve tento deň sa uskutoční posledná skejtová súťaž tejto sezóny na Slovensku.

Dúfame, že prídu všetci lokálni aj nelokálni jazdci, pretože atmosféra bude skvelá a odmena istá. Ceny pre najlepších už máme prichystané od TheChillstore.eu (+DC), Destroy skateboards, cubeskateshop.sk a BonBonskateshop.sk.

Aby sme poriadne oslávili tento deň, pripravili sme pre vás aj "hudobný bonus".
Počas súťaže o hudbu sa postará skejtový veterán DJ Bion a hneď po vyhlásení výsledkov (o 17.00) budeme pokračovať s koncertmi priamo na skateparku. Zahrajú nám Monsoon the Jaguar a Hrzavý nóž, takže máme sa načo tešiť.

Preto veríme, že tam nebudete chýbať ani vy, ani vaši kamaráti a známi (, ktorých dúfame, pozvete tiež) :)

PROGRAM:
13:00 - 14:30 - TRÉNING + REGISTRÁCIA
14:30 - 17:00 - SÚŤAŽ + BEST TRICK + VYHLÁSENIE VÝSLEDKOV
17:00 - 17:45 - KONCERT Monsoon the Jaguar (Special Setlist)
18:00 - 18:45 - KONCERT Hrzavý nóž (HC Punk)

Skatepark Nové Zámky, Sihoť, Nové Zámky
12:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.