Koncert Salty Dog

Dátum:13. Oct - 13. Oct
Miesto:Komárno
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Formácia Salty Dog hrá akustický blues. Dvaja zakladatelia Csaba Besenyei – ústna harmonika spev – a Botond Molnár – gitara, spev – už 15 rokov hrajú v rôznych kluboch na malých javiskách. V ich repertoáry sa objavujú najmä blues, country-blues, folk-blues a country skladby. Rôzne typi skladieb spája folk-blues štýl prezentácie a takto sa vytvára pestrý ale zjednotený program.
A Salty Dog akusztikus blues formáció tizenöt éve zenél klubokban, kis színpadokon. Két alapító tagja Besenyei Csaba szájharmonikás énekes, és Molnár Botond gitáros énekes. A műsorban többféle zenei forrás jelenik meg, elsősorban blues, country-blues, folk-blues és country dalok szerepelnek.. A különböző típusú dalokat a folk –blues előadásmódja fűzi össze, így egy változatos, de egységes műsor alakul ki.

Hostinec u čierneho psa - Fekete kutya vendéglő, Nám.M.R.Štefánika 14, Komárno
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.