Kristína Pažitná. Čaro Bylín

Dátum: 8. Oct - 8. Oct
Miesto:Šaľa
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Kristína GingerTea Pažitná. Bylinkárka a mastičkárka, žijúca v Bulharsku nám príde porozprávať o tajomstvách liečivých bylín. Poodhalí nám, ako rastliny pôsobia na ľudský organizmus, ktorá z rastlín pôsobí na ktoré ochorenia, a aké rastliny je možné miešať do liečivých bylinných zmesí.
V rámci besedy sa uskutoční workshop, na ktorom budeme miešať 4 druhy liečivých bylinných zmesí. Každý účastník si odnesie jedno vrecko zmesi podľa výberu domov. Účastnícky poplatok za workshop a zmes bylín je 5 €.

Prineste si veľké nožnice alebo ešte lepšie malé záhradnícke nožnice ;)
Čajovňa Na Konci Vesmíru, M. R. Štefánika 12, Šaľa
18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.