Kýbel Mačiek, Smalltown Life a Punková Knedľa v Pekle!

Dátum: 7. Oct - 7. Oct
Miesto:Šaľa
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Kýbel Mačiek, Smalltown Life a Punková Knedľa v Pekle!

Koncert v podaní kapiel tam, kde aj tak všetci smerujeme
- v Pekle! Nebráň sa osudu!

Vystupujú:
Kýbel Mačiek (NR) hrá buranroll, tj. zmes punk-rocku, dvojkopáku, rocknrollu, zloby, zloty, nevyberavého folku, basovej struny H, wah-wah pedálu a tém, o ktorých ľudia nemajú gule spievať. pozor, obsahuje neslušné slová, krutú pravdu a morálne h.! Šaliansky koncert je súčasťou nášho turné k albumu DEGENERÁCIA, vypočuj si môžete napríklad tuto:

Smalltown Life (SA) je kapela nesúca sa na garážovej vlne z temnejších vôd na sebe nesie znaky úzkosti joy division, výbušnosti black sabbathu a občas sa obzrie aj na oblohu za lepším zajtrajškom.

Punková Knedľa (NMnV)
Zloženie: PUNK, KNEDLIČKA 15%,KNEDLICI 60%, Spišské korenie 25%. Výrobok môže obsahovať stopy: rocku, metalu, rock´n´rollu a elektroniky. Pôvod: Nové Mesto nad Váhom


Vstup: 3€. Euro za každú kapelu, celkom fér, čo poviete?

Club Peklo, Hlavná 14, Šaľa

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.