NezabuDni- beseda o duševnom zdraví

Dátum:10. Oct - 10. Oct
Miesto:Prešov
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

10.október je svetovým dňom duševného zdravia, pri tejto príležitosti organizujeme besedu pre verejnosť, ktorej účelom má byť zvýšenie povedomia o otázkach duševného zdravia.
Prvý potvrdený prednášajúci je skvelý MUDr. Michal Patarák z Banskej Bystrice, ktorého blog si môžete pozrieť na https://dennikn.sk/autor/michal-patarak/
Teší nás, že účasť na našej besede nám potvrdil psychiater, súčasne i výskumný pracovník v Národnom ústave duševného zdravia v Prahe MUDr. Marián Kolenič.

Tešíme sa na Vás. Do besedy máme ešte dosť času na to, aby sme upresnili témy, ktoré by Vás najviac zaujímali, takže každú reakciu, nápad uvítame.
Libresso Books & Coffee, Hlavná 29, Prešov
17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.