Na skle maľované

Dátum:17. Nov - 17. Nov
Miesto:Považská Bystrica
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Legenda o Jánošíkovi, odvážnom zbojníkovi, ktorý „bohatým bral a chudobným dával“, je na slovensku živá už takmer tri storočia. Ľudová fantázia ho obdarila nadľudskou silou, mimoriadnou rozvahou a odvážnymi činmi. Jeho osud sa stal obľúbeným námetom slovesného, hudobného a výtvarného ľudového umenia nielen na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.

Napriek tomu, že muzikál je spätý s legendárnym „Dočkom“, v roku 2005 ho vystriedal mladý herec Ján Slezák. V jeho podaní a pod režisérskou taktovkou Jána Ďurovčíka je Na skle maľované plné humoru, tanca a známych pesničiek s rockovým podkladom.

Považská Bystrica
Vstupenky: http://www.ticketportal.sk/
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.