MANDALA STROM ŽIVOTA – výtvarno - relaxačné chvíľky

Dátum:22. Oct - 22. Oct
Miesto:Prievidza
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Séria UMELECKÝCH VÝTVARNO - KREATÍVNYCH PODUJATÍ s Musicum Ad Libitum Prievidza Slovakia & PRIWIDYA PROJECT je určená pre všetkých záujemcov výtvarného a kreatívneho umenia s cieľom naučiť sa nové výtvarno – kreatívne techniky, relaxovať počas tvorivosti a zažiť umenie v príjemnom prostredí tvorivého ateliéru. 
Podujatie je v autorskej réžii Gabriely Mikulášovej.
Základný materiál je v cene kurzov, ostatné pomôcky zapožičiame. 
Hotové diela ostávajú účastníkom kurzu. 
Zmena programu vyhradená.

Počet miest obmedzený, záväznú účasť nahlásiť najneskôr 2 dni pred každým výtvarným kurzom na mailovú adresu umenie.zabava@gmail.com
Viac info: 0919 135 100, 0918 889 320 ( pondelok – piatok od 12,00 h do 19,00 h )

Informácie pre nahlásených účastníkov kurzu:
V prípade, že sa nemôžete zúčastniť kurzu, na ktorý ste sa prihlásili, žiadame Vás, svoju neúčasť telefonicky – 0918 889 320 ( nie sms ) oznámiť najneskôr 4 hodiny pred začiatkom kurzu. V prípade, že svoju neúčasť neohlásite, nebudeme Vašu žiadosť o účasť na našich ďalších kurzoch a aktivitách registrovať. 

Minimálny počet účastníkov na naše aktivity od 3 – 5 ľudí, podľa druhu podujatia. Vyhradzujeme si právo pri malom počte záujemcov podujatie odložiť na iný termín, alebo zrušiť. Informáciu o preložení podujatia na iný termín, alebo o zrušení podujatia oznámime deň pred uskutočnením podujatia mailovou komunikáciou, najneskôr však 3 hodiny pred začiatkom podujatia - telefonicky.

Organizátor podujatia:
Musicum Ad Libitum Prievidza Slovakia - umelecká agentúra
http://umenie-zabava-relax.eu/
PRIWIDYA PROJECT - prievidzský umelecký projekt
http://pd.wbl.sk/
Gabriela Mikulášová
http://muzikoterapeut.webnode.sk/

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.