PIL C TOUR 2017

Dátum:21. Oct - 21. Oct
Miesto:Trenčín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

PIL C TOUR - Trenčín Piano Club + GLEB, FOBIA KID, Radikal CHEF

21/10/2017 Trenčín Piano club + garáže OC MAX

►PIL C po úspešnom debutovom albume vyráža na jesenné TOUR, kde určite nesmieš chýbať. PIL C si pre Vás pripravil úplne novú nadupanú show, a taktiež pár nových bengrov, na ktoré sa môžte tešiť už čoskoro!!!

►GLEB: ZOO v Trenčíne predstaví svôj dlho očakávaný debutový album LAVIČKA PIMPIN !!! Ako to už býva zvykom, Glebovi budú kryť chrbát HYPETRAIN. Zaručene sa máš na čo tešiť!

►FOBIA KID nám do 21.10. navarí ešte zopár bengrov, ktoré isto nájdeš aj na jeho novom debutovom albume, ktorý ma uzrieť svetlo sveta už koncom roka. Na stage bude taktiež DYMER a BIG HORSE.

►RADIKAL CHEF pripravuje po úspešnom albume Freeride ďaľší album s názvom Freeride2. V Piane mu budú kryť chrbát GOLDEN KIDZ. Zaujímavosťou je, že 21.10. Radikal na párty v Piane oslaví svoje narodeniny, takže zaručená show!

►HYPETRAIN sú dvaja slovenskí DJs ktorí nie len, že budú kryť chrbát GLEBOVI, ale nad ránom ťa roztancujú svojim setom v štýle drum and bass.

INTERPRÉTI
►PIL C x Special Beatz
►FOBIA KID x Dymer x BIG Horse
►GLEB x HYPETRAIN
►RADIKAL CHEF x GOLDEN KIDZ
►EDYN & VALDO x MZEE
►DJ HIGHTOWER

LÍSTKY
1. vlna lístkov: 7,00€ + manipulačný poplatok
2. vlna lístkov: 8,90€ + manipulačný poplatok
VIP - 23€ + manipulačný poplatok / Iba 70 ks! /

VIP: Separátny priestor na balkóne s lepším vyhľadom, vlastný bar, možnosť sedenia, fotka s interprétom, menšie občerstvenie,obmedzená kapacita

Lístky dostupné v sieti Ticketportal
Piano club, Pod Sokolice 12, Trenčín
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/PIL_C_TOUR
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.