Talkshow 7edem bez záruky

Dátum: 6. Oct - 6. Oct
Miesto:Prievidza
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Populárna talk show známa z televíznych obrazoviek vyráža k divákom! Obľúbení glosátori a atraktívny hudobný hosť – Anna Repková vás budú zabávať priamo vo vašom meste. Predstavia sa nám už v piatok, 6. októbra 2017 o 19.00 h v Dome kultúry Prievidza. 
Neopakovateľné vtipné postrehy a komentáre na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti, a všetkého, čo život prináša. Pod názvom 7 bez záruky dorazia opäť aj k nám do Prievidze predviesť svoj povestný humor a trefné poznámky k aktuálnemu dianiu. Staňte sa aj vy aktívnou súčasťou ich zábavného programu! V show predvedú svoj humor a pohotové komentáre Milan Lasica, Elena Vácvalová, Oľga Feldeková a Marián Leško. Nenechajte si ujsť to najlepšie z domácej humoristickej scény! Vstupné: 15,00 €, vstupenky v predaji od 5. septembra 2017.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.