Divadelná komédia Mandarínková izba

Dátum: 1. Oct - 1. Oct
Miesto:Trenčianske Teplice
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Maroš Kramár, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský a Bibiana Ondrejková prichádzajú do Kursalonu v komédii plnej francúzskeho espritu a šarmu.
Zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom. Štyria herci sa v nich prevteľujú do viacerých postáv a osudov. Všetky sa odohrávajú v malom parížskom hotelíku a v záhadnej izbe, zvanej mandarínková, ktorá má svoj vlastný príbeh. Herecky náročné dielo, ktoré je podané s ľahkosťou a s humorom.
Predstavenie je súčasťou Divadelnej jesene Trenčianske Teplice.

Hrajú:
Maroš Kramár, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková
Réžia: Ľubomír VajdičkaMládeži do 15 rokov nevhodné.
Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 18 EUR
- VIP sedenie v boxoch s miestenkou 25 EUR/osoba (sedenie v 4 alebo 6-miestnych boxoch s občerstvením)
Vstupenky:
Infocentrum KH PAX, TIK Tr.Teplice, ticketportal.sk.
Zvýhodnené vstupné pre ZŤP, dôchodcov a rezidentov Trenčianskych Teplíc je možné zakúpiť len v Infocentre KH PAX a Turisticko-informačnej kancelárii Trenčianske Teplice.
Kursalon Trenčianske Teplice, 17. Novembra 32, Trenčianske Teplice
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Mandarinkova_izba_v_Kursalone

18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.