Slávnostné otvorenie Železničného múzea Stará Turá

Dátum:30. Sep - 30. Sep
Miesto:Stará Turá
Kategória: Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Lístky v predpredaji po dohode na tel. čísle 0908 762 336.

Počas podujatia budú vypravené 3 páry mimoriadnych parných vlakov na trase Stará Turá - Myjava, 2 páry mimoriadnych vlakov vedených historickým motorovým vozňom na trase Stará Turá - Myjava a 2 páry mimoriadnych vlakov vedených historickými motorovými vozňami na trase Nové Mesto nad Váhom - Stará Turá.

Upozorňujeme, že kapacita vlakov je obmedzená a žiadame o zhovievavosť a porozumenie návštevníkov pri vyčerpaní kapacity vlakov.

Na železničnej stanici Stará Turá budú vystavené automobily z obdobia prvej Československej republiky, bude možné odviezť sa na drezíne, prípadne sa nechať odvážiť na historickej skladištnej váhe.

O 15:00 hod sa uskutoční slávnostné otvorenie múzea spojené s koncertom C. a k. komorného dychového orchestra.
O 20:00 hod začína večerný program v sklade na rampe.

UPOZORNENIE PRE MOTORISTOV!
Z dôvodu obmedzeného počtu parkovacích miest na železničnej stanici Stará Turá a organizačných dôvodov podujatia nebude možné využiť parkovacie miesta na stanici. Návštevníci podujatia môžu využiť parkovisko pred výškovou budovu bývalej Chirany.

Železničné múzeum Stará Turá, Železničná stanica, Dibrovova 220, Stará Turá
Vstupenky: http://zmst.webnode.sk/
08:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.