Queenmania ( QUEEN revival )

Dátum:29. Sep - 29. Sep
Miesto:Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Hudobná skupina Queenmania s Petrom Pačutom patria medzi najlepšie hudobné skupiny sveta interpretujúce legendárny Queen. Dokonalosť v kostýmoch a imidžovo kvalitné prevedenie interpretácie Freddieho Mercuryho môžete teraz vidieť aj na vlastné oči. Rovnako ako túto skupinu už videli na troch kontinentoch sveta.

Queenmania, ktorá vznikla v roku 1992, krátko po smrti Freddieho Mercuryho ako pocta pre umeleckého génia má dnes na svojom konte množstvo ocenení a milióny spokojných fanúšikov z celého sveta. Príďte to pocítiť na vlastnej koži. Tú emóciu, tú radosť z hudby, ten rockový náboj ... (zdroj CITYLIFE)

Predkapelou bude trenčianska kapela Machine Head ( Deep Purple revival )

Vstupné :
predpredaj : 10,-€
na mieste : 12,-€

Rezervácie:
info@bluenote.sk
alebo na tel.čísle 032/744 00 08 a 0902 608 912

Blue Note Jazz and Music Club, J.Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Venue/101072
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.